Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Poezia e Jonidës që “emocionoi” Arbër Çepanin…
Pardon My French • 12:53 03/12/2021
Në "dridhjen poetike" të këtij episodi të "PMF", Jonida emocionon Arbër Çepanin me poezinë e shiut dhe... Jonida Aliçkolli Arbër Çepani Dj Wizii
Mos Elgit Doda sapo na paratha “planin” e Donaldit?!
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Jeta e Jonidës mes Tiranës dhe Prishtinës…
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Bora Zemanit?!
Pardon My French 18:37 20/01/2022
Elgit Doda rrëfen gjithçka mbi projektin muzikor me Donaldin!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon prapaskenat e punës në sheshxhirim!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon ekskluzivisht për TAR planet për t’u bërë producente!
Pardon My French 18:21 20/01/2022
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022