Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Polici i mirë, polici i keq: Më në fund e pamë Ilir Metën ndryshe…
Pardon My French • 21:23 18/03/2021
"Pardon My French" nisi si gjithmonë me pjesën "Polic i mirë, polic i keq" që ju e keni shumë dëshirë. Normalisht që ne shqiptarët vdesim për pak thashetheme dhe erdhi momenti t'i dëgjoni bashkë me Jonidën dhe Kejvin. Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French 19:54 28/07/2021
Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!
Pardon My French 20:32 15/07/2021
Polici i mirë, polici i keq/ Mos ndoshta shqiptarët festuan më shumë seç duhet fitoren e Italisë?
Pardon My French 18:49 15/07/2021
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French 19:17 08/07/2021
Kundër Rrymës: “Më acarojnë këto ‘vipset’ me këtë aplikacionin që ndërrojnë surratin!”
Pardon My French 19:06 08/07/2021
Polic i mirë, polic i keq: Një kauzë shumë e fortë! Me mend që në ndeshjen tjetër të qani dhe të fitoni para…
Pardon My French 18:37 08/07/2021
Ronela Hajati: “Janë ca njerëz që nuk e meritojnë të ndizet kamera para tyre!”
Pardon My French 18:22 08/07/2021