Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Portokallia”, ‘mollë sherri’ mes Fjoralbës dhe Nevinës?! Fjoralba zbulon të vërtetën!
Dilema Sociale • 14:37 19/04/2021
Fjoralba Ponari është një ndër këngëtaret dhe moderatoret shumë të dashura për publikun, por ajo gjithashtu është dhe një stomatologe shumë e zonja. Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në programin “Dilema Sociale” në Top Albania Radio me Eno Popin, për të folur rreth rrugëtimit të karrierës së saj nga “The Voice of Albania” tek projekte të mëdha siç është edhe dalja e saj e fundit në programin e humorit “Portokalli”. Eno Popi Fjoralba Ponari Wizii Dj
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021