Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Hitet më të reja muzikore që do të dëgjoni sonte në “Lancio”

Për të gjithë të apasionuarit  e muzikës, tashmë do të keni një vend për të gjetur këngët më të reja që janë kthyer në fiksimin tuaj.

Bëhet fjalë për programin “Lancio”, i cili prezanton projektet më të reja muzikore. Qëllimi i këtij show radiofonik është promovimi i muzikës më të re, ndërkombëtare dhe asaj shqiptare.

Për këtë javë “Lancio” vjen më pranë preferencave tuaja, më poshtë rradhiten pesë këngët më të reja:

 

Anisa – Foto Foto

Art Rushiti – Besoni

Ofenbach – Wasted Love (feat. Lagique)

 

Ryan Skyy feat. Sadie Rose Van – Lovestruck

Alle Farben & Fools Garden – Lemon Tree

 

Programi “Lancio” është rrjeta e informacioneve të fundit të muzikës më të mirë të momentit. Për më të rejat e fundit nga muzika dhe këngëtarët, na dëgjoni nga e hëna në të mërkurë, çdo mbrëmje në orën 20:00.