Pse shtohet aktiviteti seksual në verë? Zhaklin Lekatari: “Nuk më pëlqen si e trajtojmë tradhtinë…”
Live From Tirana • 00:00 11/07/2024
E ftuar në "Live from Tirana" ishte gazetarja Zhaklin Lekatari për të folur rreth stinës së verës dhe romancës që ajo sjell. Tre studime të ndryshme në Angli zbulojnë anë unike të romancës në verë, që nga rritja e aktivitetit seksual e deri te tradhtia e shtuar. Jerida Sakaj Endriu Hysi Zhaklin Lekatari Dj Danko
Elena Papajovan zbulon trendet e fundit të tatuazheve dhe si të kujdesemi për to gjatë verës!
Live From Tirana 12:58 16/07/2024
Pas suksesit të “Hedh pas”, këngëtari Algert Sala zbulon projektin e radhës!
Live From Tirana 00:01 16/07/2024
Çfarë kanë parashikuar yjet këtë verë për shenjat e zodiakut, sipas Xhiliola Lamaj!
Live From Tirana 00:00 16/07/2024
Auron Deva zbulon planet mbi albumin e ri dhe këngën e fundit: “Probleme me shëndetin mendor…”
Live From Tirana 00:03 13/07/2024
Arkitektja Kilda Markaj këshillon si të mbajmë shtëpinë të freskët gjatë verës: “Ja bimët e duhura…”
Live From Tirana 00:02 13/07/2024
Çfarë po ndodh me ndjekësit në Instagram të ish-banorëve të “Big Brother VIP 3”?!
Live From Tirana 00:01 13/07/2024
Trendet e reja të make-up në verë, Henri Gjata vjen me këshilla për të gjithë ne: “Hiqni dorë nga…”
Live From Tirana 00:01 12/07/2024