Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Pse Spanja nuk ka lojtarë të Real Madrid-it në këtë Kampionat?!
Pasó – Euro 2020 • 19:46 15/06/2021
Në maratonën e përditshme të Kampionatit Europian, vjen “Pasó – Euro 2020” nën moderimin e Denisit dhe Albanës. Në këtë episod vazhdojnë komentet për ndeshjet e zhvilluara, si edhe bëhen hipoteza mbi ndeshjet pasuese. Denis Dyrnjaja Albana Ruçi Perlat Sevaj
Dëgjuesit e TAR shprehin lumturinë për fitoren e Italisë dhe zhgënjimin nga humbja e Anglisë!
Pasó – Euro 2020 17:20 13/07/2021
Adrian Civici në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Pa Mancini-n, një skuadër si Italia zor se kishte për të fituar!”
Pasó – Euro 2020 17:13 13/07/2021
Redi Jupi në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Për sa kohë janë Ronaldo dhe Messi lojtarë…”
Pasó – Euro 2020 17:07 13/07/2021
Finalja “Itali-Angli”, Marin Mema tregon në “Paso Euro 2020” se është i palëkundur për…
Pasó – Euro 2020 20:06 12/07/2021
Arben Manaj zbulon se 100 tifozë tentuan të thyejnë barrierat e stadiumit!
Pasó – Euro 2020 17:00 12/07/2021
Jul Deda dhe Edi Oga në një përballje, Itali vs Angli?
Pasó – Euro 2020 19:00 09/07/2021
Fioralba Dizdari për ‘Paso Euro 2020’: “Më pëlqejnë sulmuesit e Italisë!”, Albana Ruçi, Denis Dyrnjaja
Pasó – Euro 2020 20:50 08/07/2021
Glent Nallbani zbulon për “Paso Euro 2020” surprizat në formacion që sollën dy skuadrat gjysmëfinaliste!
Pasó – Euro 2020 15:39 07/07/2021
Befason gazetari Reis Çiço në “Paso Euro 2020”! Ja finalistët e Kampionatit Europian…
Pasó – Euro 2020 15:24 07/07/2021
Sindi Marina, bukuroshja me tipare daneze zbulon nëse do të shkonte me një futbollist në “Paso Euro 2020”!
Pasó – Euro 2020 18:43 05/07/2021
Parashikimi i saktë i Lorenc Jeminit në “Pasó – Euro 2020” për ndeshjen Ukrainë-Angli…
Pasó – Euro 2020 18:42 05/07/2021
Edi Oga qëllon në shenjë: “Anglia do të jetë në ndeshje me Danimarkën”!
Pasó – Euro 2020 18:40 05/07/2021
Lenida Halilaj, psikologia që parashikoi fatin e Zvicrës!
Pasó – Euro 2020 17:48 03/07/2021
Artan Shyti: “Diferenca mes ekipeve është më e vogël se rastësia në sport!”
Pasó – Euro 2020 17:47 03/07/2021
Shkëlqim Hajdari: “Futbolli është sport i shansit, nuk ka të bëjë sa të forta janë skuadrat!”
Pasó – Euro 2020 15:49 01/07/2021
Astrit Hafizi: Gjermania pas kualifikimit me Hungarinë, “Fituam por s’e di pse fituam!”
Pasó – Euro 2020 21:37 30/06/2021
Arben Manaj: “Më shumë dëshirë kisha të futesha në Facebook të bëja komente, sa të shihja ndeshjen!”
Pasó – Euro 2020 21:28 30/06/2021
Genc Fuga tifoz tipik: “Jam me Anglinë, por nuk besoj se fiton!”
Pasó – Euro 2020 18:50 29/06/2021
Sulejman Mema në “Paso Euro 2020”: “Suksesi i Danimarkës rrjedh nga fatkeqësia që i ndodhi!”
Pasó – Euro 2020 16:34 29/06/2021
Enxhi Biba tregon sekretin që fshehin ekspertët e futbollit!
Pasó – Euro 2020 19:46 28/06/2021
Sekreti shokues i suksesit të Danimarkës u zbulua nga Lorenc Jemini!
Pasó – Euro 2020 19:39 28/06/2021
Glenti Nallbani komenton ndeshjet dhe gjendjen e skuadrave të Kampionatit Europian!
Pasó – Euro 2020 17:15 24/06/2021
Ervin Salianji sheh vetëm blu dhe Eraldo Rexho parashikon fituesit e ndeshjeve të ditës në “Paso Euro 2020”!
Pasó – Euro 2020 17:02 24/06/2021
Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba: “Nuk kam fat as në dashuri, as në lloto!”
Pasó – Euro 2020 16:12 23/06/2021
Edmond Tupja zbulon në “Pasó – Euro 2020” arsyen pse nuk e ndjek Kampionatin Europian…
Pasó – Euro 2020 16:10 23/06/2021
“Paso Euro 2020” vjen me komente për ndeshjet e Kampionatit Europian
Pasó – Euro 2020 16:07 23/06/2021
Adrian Civici: “Më e rrezikuara nga ekipet e mëdha është Spanja! Por natyrisht edhe Portugalia dhe Gjermania.”
Pasó – Euro 2020 18:02 22/06/2021
Maratona e përditshme e “Paso Euro 2020”, të ftuar Ervin Kurti dhe Lorenc Jemini
Pasó – Euro 2020 20:52 21/06/2021
Aulona Musta dhe Redi Jupi diskutojnë për situatën e skuadrave që po vazhdojnë rrugëtimin në Kampionatin Europian
Pasó – Euro 2020 17:11 21/06/2021
Sulejman Mema: “Gjermania edhe pse humbi është nivel i lartë!”
Pasó – Euro 2020 14:54 19/06/2021
Xhesika Polo dhe Arbër Çepani tregojnë në “PASO EURO 2020” skuadrat e tyre të preferuara, zbulohet përgjigja e quiz-it!
Pasó – Euro 2020 18:13 18/06/2021
Sulejman Starova: “Do veçoja Francën si favorite, Gjermania ka disa probleme!” Skuadrat më favorite të momentit flitet në “PASO EURO 2020”
Pasó – Euro 2020 17:56 18/06/2021
Emocionet e Euro 2020, Arinda Gjoni dhe Reis Çiço rrëfejnë skuadrat e tyre të zemrës!
Pasó – Euro 2020 18:53 17/06/2021
Endri bën intervista dhe pyet njerëz të ndryshëm se cilën skuadër mbështesin në “Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:17 17/06/2021
Erik Lloshi: “Futbolli është bërë sa për ‘show’ si muzika” dhe zbulon se nuk është një ndjekës i futbollit si sport. Të ftuar, Erik Lloshi, Klodiana Shala
Pasó – Euro 2020 21:31 16/06/2021
“PASO EURO 2020”, Klodiana Shala tregon për cilën skuadër bën tifo këtë kampionat! Të ftuar në studio, Klodiana Shala, Defrim Methasani
Pasó – Euro 2020 21:28 16/06/2021
Pse Spanja nuk ka lojtarë të Real Madrid-it në këtë Kampionat?!
Pasó – Euro 2020 19:46 15/06/2021
Humbja e Maqedonisë së Veriut, ngjarja e Eriksenit dhe shumë të tjera u diskutuan këtë të dielë në “Pasó Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:50 14/06/2021
Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian! Cila skuadër do ta fitojë kompeticionin sipas saj?
Pasó – Euro 2020 14:56 12/06/2021