Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Pushimet e shkurtra janë më të mira sepse…” Lorena Haxhiu zbulon arsyet pse!
Live From Tirana • 19:10 04/07/2021
Në një lidhje telefonike për Top Albania Radio në emisionin më të ndjekur të mëngjesit, "Live From Tirana" ishte ish zv/ministrja e arsimit, Lorena Haxhiu. Ajo na zbuloi se preferon pushimet e shkurtra, pra që shpenzon pak ditë në një vend e pak në një vend tjetër. Preferon të levizë dhe... Ndiqni të gjithë intervistën për të zbuluar se pse pushimet e shkurtra janë më efektive se pushimet me javë të tëra.   Lorena Haxhiu Ksenja Shoshaj Rei Bezhani Dj Wizii
Arsimi në Shqipëri/Edmond Tupja: “Lindita Nikolla duhet të bëjë diçka për të rinjtë”!
Live From Tirana 18:08 19/10/2021
“Studentët nuk e vrasin mendjen për të mësuar dhe pedagogët lënë shumë për të dëshiruar…”
Live From Tirana 17:39 19/10/2021
“Bledi Mane i paragjykon shumë femrat”/ Erjola Doçi rrëfehet në lidhje me karrierën dhe jo vetëm…
Live From Tirana 15:44 18/10/2021
Çfarë të rejash do të sjellë Festivali i Artistëve të Rrugës këtë vit në vendin tonë?
Live From Tirana 15:30 16/10/2021
Ku u frymëzua Iris Canaj për të organizuar Festivalin e Artistëve të Rrugës në Shqipëri?
Live From Tirana 15:28 16/10/2021
Gjithçka që duhet të dini për dismorfinë e trupit jua shpjegon estetistja Arisa Sinanaj!
Live From Tirana 16:35 14/10/2021
Bullizmi ndaj Lianës, Sindi Mila: “Më bën përshtypje me Albi Nakon sepse ai vetë është gjykuar…”
Live From Tirana 16:30 14/10/2021