Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Puthja e zjarrtë e Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn, na bëri të besojmë sërish në dashuri!

Gruaja e Ed Sheeran, Cherry Seaborn, ka bërë shfaqjen e saj të parë në videoklipin e tij të ri “First Times”. Bukuroshja bjonde, e cila ndan vajzën Lyra Antartica me këngëtarin, ka një moment të veçantë me burrin e saj në videon e ëmbël. Dy të dashuruarit mund të shihen duke qeshur së bashku teksa ndajnë një përqafim intim në trailerin e videos së re.

The lovebirds can be seen laughing together as they share an intimate embrace

Cherry dhe Ed më pas ndajnë një puthje pasionante ndërsa historia e tyre e dashurisë reale shfaqet në ekran.

The pair have been married for over two years

Megjithatë, nuk është hera e parë që Cherry tregon aftësitë e saj në aktrim. 29-vjeçarja bëri debutimin e saj në aktrim vitet e fundit kur luajti së bashku me bashkëshortin e saj në “Star Wars”. Cherry, e cila është e martuar me këngëtaren e “Shape of You” për më shumë se dy vjet, gjithashtu luajti në “The Rise of Skywalker”. Ajo mund të shihet në filmin epik të vitit 2019 duke qëndruar pranë yllit të popit.

The pair share a passionate kiss in the music video

Ed dhe gruaja e tij u takuan për herë të parë kur ishin nxënës në shkollën e mesme Thomas Mills në Framlingham, Suffolk, por ata nuk filluan të takoheshin deri në vitin 2015. Tre vjet më vonë, ylli i popit Ed e propozoi në janar të vitit 2018. Që prej asaj kohe, dyshja janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it të huaj.

Cherry and Ed are proud parents to daughter Lyra