Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Aktualitet

Qëlloi me armë drejt një makine në Elbasan zbardhet emri i autorit!

Detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Elbasan. Mësohet se pas një konflikti të çastit në përleshje e sipër, shtetasi Ervis Çaushllari ka qëlluar me pistoletë ndaj një personi tjetër identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Në automjetin e qëlluar kanë qenë disa persona por vetëm njëri prej tyre u plagos.

Policia njofton se Çaushllari është ende në arrati ndërsa po kërkohet nga policia e Elbasanit. Ai njihet si person me të shkuar kriminale. Personi fillimisht mësohet se e ka qëlluar me një kaçavidë dhe në përleshje e sipër Ervis Çaushllari, ka nxjerë armën dhe e ka qëlluar të paktën 5 herë.

Ngjarja ndodhi në afërsi të stadiumit Elbasan Arena. Policia gjeti një mjet të braktisur që dyshohet se u përket autorëve të ngjarjes. Hetuesit kanë sekuestruar pamjet e kamerave të bizneseve në zonë, për të zbuluar me shumë rreth kësaj ngjarje .

Top Albania Radio