Qeveria shqiptare miraton ligjin e basteve, ja çfarë thotë Erion Braçe!
PASÓ • 16:08 03/12/2022
Si çdo të premte edhe ky episod i 'Paso' solli për ju komentet lidhur me ndeshjet e Botërorit nga ekspertë të fushës. Glent Nallbani Lorenc Jemini Ed Manushi Ylli Aga Erion Braçe Gëzim Sinemati Dj Ankloe
Diskutime rreth merkatos së lojtarëve të Kombëtares dhe batuta rreth “Big Brother VIP 2”!
PASÓ 19:27 04/02/2023
Gëzim Sinemati: “Klubet shqiptare janë në mjerimin më të madh të futbollit…”
PASÓ 19:22 04/02/2023
“Kujdes se e mbush shejtani…” Për cilin trajner e ka fjalën Gëzim Sinemati?
PASÓ 16:23 04/02/2023
Avni Ponari: “Basketbollistët shqiptarë janë të shkëlqyer deri në moshën 20-vjeçare!”
PASÓ 16:22 04/02/2023
Edhe pse kishte rezultate pozitive, trajneri i Egnatia-s Shpëtim Duro nuk shpëton nga shkarkimi!
PASÓ 19:15 28/01/2023
Ndeshja finale e basketbollit për Kupën e Shqipërisë që hyn në Guinness sipas Avni Ponarit është…
PASÓ 18:52 28/01/2023
Ja pse Xhuliano Skuka zgjodhi të transferohej tek Metz!
PASÓ 16:01 28/01/2023