Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Quizz! Kush nuk përgjigjet ka dënim një gotë me tekila…
Ndryshe • 21:34 15/04/2021
Në programin "Ndryshe" shpesh organizohen lojëra dhe pyetësorë logjikë për ta bërë episodin edhe më interesant. Këtë herë ishte ndryshe sepse Salsano dhe Paloma improvizuan një quizz me tekila. Kush përgjigjet gabim ka për dënim të pijë një gotë tekila.
Barcaleta e Javës!
Ndryshe 15:06 05/05/2021
Blendi Klosi na bëri të mos ankohemi për çmimet në bregdetin shqiptar
Ndryshe 15:05 05/05/2021
Eli Fara: “Nuk më pëlqejnë tekstet e këngëve të të rinjve”!
Ndryshe 15:05 05/05/2021
Kur shoferi i autobuzit bën lëmsh një studio të tërë…
Ndryshe 15:04 05/05/2021
“Basha s’ka garuar kurrë, LSI zgjedhjet e ardhshme do të jetë me zero mandate” sipas Frrok Çupit
Ndryshe 21:25 28/04/2021
“Tequila Quizz” nga Salsano dhe Paloma
Ndryshe 19:38 28/04/2021
‘Kush ka lexuar gjuhën e trupit, kupton se kush do t’i fitojë zgjedhjet” Astrologia bën parashikimin
Ndryshe 22:56 21/04/2021
Tequila Quizz – Salsano dhe Paloma
Ndryshe 22:53 21/04/2021
“Burri që nuk tradhëton gruan nuk është burrë” Mitro Çela në përballje me astrologen…
Ndryshe 22:51 21/04/2021
Mitro Çela: ‘Grida Duma më josh…’
Ndryshe 22:46 21/04/2021
Quizz! Kush nuk përgjigjet ka dënim një gotë me tekila…
Ndryshe 21:34 15/04/2021
Barcaleta e javës – Ndryshe
Ndryshe 22:22 14/04/2021
“Bëja prova me buzët e…” Anxhela Peristeri zbulon puthjen e parë!
Ndryshe 22:19 14/04/2021
Nuk përmbahet Luljeta e Për’puthen +40! Shpreh hapur dëshirat e saj për marrëdhëniet intime…
Ndryshe 16:32 14/04/2021
‘Tequila Quizz’-i i Palomës
Ndryshe 13:17 08/04/2021
Pyetje pikante për Palomën…
Ndryshe 17:41 07/04/2021
Barcaleta e javës – Ndryshe
Ndryshe 17:27 07/04/2021
Politikanët nën rolin e bandës më të madhe kriminale! Artan Hoxha iu vendos rolet…
Ndryshe 17:15 07/04/2021
Ledio Lako kërkon nuse në radio, hapen audicionet!
Ndryshe 16:57 07/04/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 22:01 31/03/2021
Pse Salsano nuk e ka marrë bashkëshorten e tij në ‘Portokalii’?!
Ndryshe 21:53 31/03/2021
Veliaj e quan “Rimi i Bulqizës”, reagon Përparim Spahiu…
Ndryshe 21:52 31/03/2021
Sinan Hoxha: “Gjatë kësaj kohe kam shpenzuar të gjitha lekët që kisha mbledhur…”
Ndryshe 18:00 31/03/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 18:18 24/03/2021
A do martohej përsëri Robert Berisha?! Befason me përgjigjen…
Ndryshe 17:42 24/03/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 14:35 18/03/2021
Pse nuk u bë deputete?! Arjola Demiri sqaron njëherë e mirë si qëndron e vërteta…
Ndryshe 20:34 17/03/2021
Paloma nuk i ndahet Salsano-s edhe pse me COVID…
Ndryshe 18:27 17/03/2021
Ka të dashur apo jo?! Rosela Gjylbegu më në fund rrëfen statusin e saj…
Ndryshe 16:24 17/03/2021
Flutura Açka i rrëfen të gjitha në Top Albania Radio…
Ndryshe 15:39 17/03/2021
Ermal Fejzullahu: Na kanë paguar me drogë në një koncert!
Ndryshe 22:33 10/03/2021
Seksi në kohë pandemie është shërim sipas doktor Pipero-s!
Ndryshe 18:56 10/03/2021
Parashikimi i zgjedhjeve dhe si janë politikanët në shtrat sipas shenjës së horoskopit…
Ndryshe 15:36 03/03/2021
Luan Zhegu bashkëpunim me Flori Mumajesin?!
Ndryshe 20:43 24/02/2021
Adri Nurellari: 3 vendimet e rëndësishme që e kanë diferencuar Bashën nga çdo lider tjetër…
Ndryshe 19:27 24/02/2021
Rudina Hajdari kandidon në Elbasan, por nuk di si bëhet ballokumja…
Ndryshe 20:47 17/02/2021
Bukra e ‘Portokallisë’ nuk del nga personazhi as në intervistë…
Ndryshe 18:05 17/02/2021
Erdit Asllanaj nga roli si doktor mund ta shohim edhe si profesor…
Ndryshe 22:11 10/02/2021
Blendi Gonxhe: Njohja e patentës shqiptare edhe në Gjermani?!
Ndryshe 22:09 10/02/2021