Redi Jupi: “Ajo që bëri Spanja dhe Portugalia në ndeshjet e fundit të grupeve janë krime sportive!”
PASÓ • 16:08 03/12/2022
Si çdo të premte edhe ky episod i 'Paso' solli për ju komentet lidhur me ndeshjet e Botërorit nga ekspertë të fushës. Glent Nallbani Lorenc Jemini Ed Manushi Ylli Aga Redi Jupi Gëzim Sinemati Dj Ankloe
Edhe pse kishte rezultate pozitive, trajneri i Egnatia-s Shpëtim Duro nuk shpëton nga shkarkimi!
PASÓ 19:15 28/01/2023
Ndeshja finale e basketbollit për Kupën e Shqipërisë që hyn në Guinness sipas Avni Ponarit është…
PASÓ 18:52 28/01/2023
Ja pse Xhuliano Skuka zgjodhi të transferohej tek Metz!
PASÓ 16:01 28/01/2023
Armaldo i “BBV” ‘i zë vendin’ Manushit te ‘Procesi Sportiv’…
PASÓ 16:01 28/01/2023
Real Madrid, humbje turpëruese ndaj Barcelonës/Ancelotti si rrallëherë më i nervozuar se kurrë!
PASÓ 19:47 21/01/2023
Superkupa e Spanjës, ndeshja El Clasico sipas Arjan Peço-s!
PASÓ 19:46 21/01/2023
Ka jetë përtej sportit me Avni Ponarin/Krizë totale tek skudara e Milan-it!
PASÓ 19:45 21/01/2023