Redi Jupi: “Drejtuesit po sillen si pronarë të ekipit!”
PASÓ • 16:52 24/09/2022
E premtja sportive në TAR padyshim që nuk mund të mungonte me plot analiza rreth futbollit dhe jo vetëm nga ekspertë të fushës. Redi Jupi Ed Manushi Glenti Nallbani Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Dj Ankloe
Ilvi Begolli tregon sa gjasa ka Neymar të rikthehet në lojë për Brazilin!
PASÓ 19:02 26/11/2022
Dëmtimi i Neymar dhe shansi i fundit i Messi-t. Intervistë me Lorik Canën!
PASÓ 18:55 26/11/2022
Vendoset përfundimisht që nuk do të ketë alkool në stadiumet e Katarit!
PASÓ 18:23 19/11/2022
Pse u zgjodh Katari për të organizuar Kupën e Botës? Skandali që pasoi direkt nga FIFA…
PASÓ 18:22 19/11/2022
Avni Ponari: “Ne jemi shumë larg në krahasim me Kosovën në basketboll!”
PASÓ 18:22 19/11/2022
10 ndeshje pa fitore, situata është alarmante në Kombëtaren tonë të futbollit!
PASÓ 18:22 19/11/2022
Listat e lojtarëve që nuk u grumbulluan në Kupën e Botës prodhuan shumë debate, por kush ishin ata?
PASÓ 19:02 12/11/2022