Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Rei Bezhani zbulon detaje të pathëna më parë rreth këngëve të tij!
Live From Tirana • 17:52 28/04/2021
Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar këngëtari Rei Bezhani i cili gjendej pranë mikrofonit të “Top Albania Radio”-s për të zbuluar detaje të bukura rreth projekteve të tij muzikore. Elios Shuli Klodiana Vata Rei Bezhani
Të rejat e fundit me “Instagramin” e VIP-ave këtë javë! Çfarë ka ndodhur me numrin e ndjekësve?!
Live From Tirana 14:35 19/06/2021
Ema Andrea tregon cili film i karrierës së saj e bëri që të apasionohej pas aktrimit
Live From Tirana 11:01 18/06/2021
Soni Malaj i ka vjedhur këngën Aurela Gaçes?!
Live From Tirana 12:29 17/06/2021
Niko Komani tregon se cili është ai personazh i “Top Albania Radio”-s që vishet keq
Live From Tirana 12:13 17/06/2021
Elios dhe Stenaldo bëjnë disa telefonata kurth me situata shumë komike ku “vënë në lojë” miqtë e tyre
Live From Tirana 11:53 17/06/2021
Roza Lati zbulon detaje interesante nga festa e saj e “çmendur” e ditëlindjes dhe flet rreth debatit me Bieta Sulon!
Live From Tirana 19:17 15/06/2021
Dj dhe autor këngësh, Vin Veli, zbulon detaje nga projekti i tij më i ri në Top Albania Radio, i titulluar “Club Rotation”
Live From Tirana 16:18 14/06/2021
Denisi dhe Albana sjellin “PASO EURO 2020” që do t’ju shoqërojë gjatë gjithë kampionatit! “Live From Tirana”
Live From Tirana 18:34 12/06/2021
Do të befasoheni nga ndryshimet e ndodhura në Instagram-in e VIP-ave! Sa ‘followers’ kanë humbur dhe kush mbizotëron këtë javë vetëm në Social Top 5
Live From Tirana 17:55 12/06/2021
Ornela Cuci: “Morali i është mbivendosur biologjisë, lidhjen burrë-grua e ka vendosur kisha!”
Live From Tirana 19:28 11/06/2021
Avokati Spartak Ngjela: “Femrat kanë kompleksin e të bërit fëmijë, 80% e grave janë kështu!” Monogamia është zgjedhje apo sakrificë?
Live From Tirana 19:11 11/06/2021
Aktori i talentuar Mateo Dervishaj sugjeron 5 filmat e tij të preferuar!
Live From Tirana 19:08 09/06/2021
Ekskluzive/Klint Çollaku zbulon disa detaje rreth këngëve të tij të dashura për publikun!
Live From Tirana 19:06 09/06/2021
Eraldo Rexho dhe Suada Daci flasin për shoqërinë e tyre 9-vjeçare
Live From Tirana 17:56 08/06/2021
“Mendoja se kishte tangërllëk kur e pashë”, Niko Komani dhe Kiara Tito flasin për shoqërinë e tyre
Live From Tirana 17:42 08/06/2021
“Se kam me ty”, Jonida dhe Isli zbulojnë detaje nga emisioni më i ri që fillon në TAR
Live From Tirana 17:53 07/06/2021
Adel Lami tregon për udhëtimin e saj në Amerikë!
Live From Tirana 17:29 07/06/2021
Çfarë po ndodh me ndjekësit e VIP-ave në Instagram?!
Live From Tirana 15:55 05/06/2021
Auren Mejdani dhe Albana Leka vijnë me një bashkëpunim!
Live From Tirana 17:04 04/06/2021
Pas deklaratës së Bes Kallakut, reagon Zhaklin Lekatari: “Është vepër penale!”
Live From Tirana 17:03 04/06/2021
Regana Mejdani zbulon tematikat që shqiptarët kërkojnë më shumë të shohin në YouTube!
Live From Tirana 19:52 03/06/2021
Mateo Velo tregon sa para fiton nga llogaria e tij në YouTube!
Live From Tirana 19:45 03/06/2021
Ina Pojani zbulon detaje nga festa e ‘çmendur’ e ditëlindjes dhe flet rreth jetës së saj private!
Live From Tirana 19:01 03/06/2021
Aktorja dhe regjisorja e talentuar Françeska Hysi sugjeron 5 filmat e saj të preferuar!
Live From Tirana 14:39 03/06/2021
Ekskluzive/ Lorenc Hasrama zbulon disa detaje interesante rreth këngëve të tij!
Live From Tirana 18:21 02/06/2021
Jonida Maliqi flet për fëmijërinë e saj dhe fillimet e karrierës si këngëtare
Live From Tirana 20:24 01/06/2021
Enia 4- vjeçare tregon për pasionin e saj në lidhje me këndimin
Live From Tirana 20:11 01/06/2021
Kompozitori Genti Lako dhe nostalgjia që ka për “Top Albania Radio”!
Live From Tirana 19:28 31/05/2021
Daniel Acone, “YouTube”-ërsi 9-vjeçar që poston në kanalin e tij jetën e përditshme!
Live From Tirana 19:12 31/05/2021
Ornela Çuçi: “Jugu nuk është i shtrenjtë, kjo është legjendë urbane!”
Live From Tirana 17:49 31/05/2021
Zak Topuzi: “Turizmi i këtij viti do të jetë 50% më mirë se vitin e kaluar!”
Live From Tirana 17:41 31/05/2021
Ardian Trebicka zbulon detaje të pathëna rreth këngëve të tij!
Live From Tirana 17:53 27/05/2021
Jul Deda rrëfen emocionet e rikthimit në TAR: “Jam tek dashuria ime e parë”
Live From Tirana 17:47 27/05/2021
Fatma na zbulon produktet më të reja për flokë sa më të shëndetshëm
Live From Tirana 12:44 26/05/2021
Senera Hoxha: “Meshkujt në Shqipëri kryejnë ndërhyrje kirurgjikale por nuk flasin…”
Live From Tirana 18:57 25/05/2021
Si e kalojnë të rinjtë shqiptarë të kohën e lirë?!
Live From Tirana 14:10 25/05/2021
Jeta e natës pas karantinës është kaq e çuditshme!
Live From Tirana 14:09 25/05/2021
Liesa Haxhiasllani zbulon çfarë e mundon më së shumti lidhur me jetën e natës në Tiranë
Live From Tirana 14:08 25/05/2021
Si ka ndryshuar numri i ndjekësve në Instagram për personazhet e famshëm?!
Live From Tirana 15:30 22/05/2021