Celebrities Gossip Showbiz

Rihanna dhe A$AP Rocky festojnë ditëlindjen e reperit!

Rihanna shoqëroi të dashurin e saj A$AP Rocky për një darkë ditëlindjeje të dielën për të festuar 34-vjetorin e tij. Këngëtarja, e cila mirëpriti fëmijën e saj të parë me partnerin e saj në maj, u vesh për këtë rast me një fustan të zi.

Rihanna shfaqi këmbët me fustanin e guximshëm, i cili mburrej me një të çarë deri në kofshë. E ndara deri në kofshë dhe dekolteja e zhytur tregoi pamjen e saj të mahnitshme. Ajo e bashkoi fustanin me taka Jimmy Choo x Mugler dhe një gjerdan argjendi, ndërsa i dashuri i saj ishte i veshur me një kostum të zi dhe kravatë.

Stafi u pa duke mbajtur me kujdes një tortë të madhe në formën e një makine në restorant më herët në mbrëmje, ndërsa një punonjës tjetër mori përgjegjësinë për një buqetë të madhe me balona shumëngjyrëshe.

Ka qenë një javë festimesh për yllin pasi ajo njoftoi se do të performojë në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl LVII më 12 shkurt. 34-vjeçarja dhe ekipi i saj krijues po mendojnë për një listë me afro 50 emra të mundshëm për t’u bashkuar me të në skenë në Stadiumin State Farm të Arizonës për setin e saj 12 deri në 15 minuta.