Celebrities Gossip Showbiz

Rihanna nuk zhgënjen kurrë me look-un e saj!

Ajo është një nga artistet më të famshme në botë me përpjekje shumë të suksesshme sipërmarrëse në make-up, kujdesin e lëkurës dhe të brendshme.

Dhe nëse kjo nuk do të mjaftonte, Rihanna dëshmoi edhe një herë se është një nga personazhet e famshëm më me stil në një dalje mjaft të rastësishme. 34-vjeçarja dukej e mrekullueshme teksa shkonte në një studio regjistrimi për një seancë në Nju Jork të mërkurën mbrëma.

Rihanna ishte shembulli i përsosur i modës së lartë, pasi ajo kishte veshur një fanellë të verdhë, së bashku me një çantë “Adiorable 69” me botim të kufizuar Christian Dior, e cila është rishitur për më shumë se 4 mijë dollarë. Nëna e re e bashkoi bluzën me një palë xhinse të zeza të gjera, me taka të ngjashme me gëzof.

Artistja ka shtuar look-un me dy gjerdanë të mëdhenj me gurë të çmuar, një gjerdan më të vogël zinxhir ari, një palë vathë me diamante dhe syze dielli. Ajo theksonte pamjen e saj natyrale me make-up plotësues të mbushur me një buzëkuq me shkëlqim.

Ndërkohë, i dashuri i saj dhe babai i fëmijës së saj A$AP Rocky u pa duke bërë disa blerje luksoze në lagjen Soho të qytetit të Nju Jorkut.