Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Rikthehen filmat me superheronj, Marvel sjell spiunen vdekjeprurëse!
@ the Movies • 20:11 10/07/2021
Edi dhe Arta gjithmonë sugjerojnë filmat dhe serialet më të bukura që ju mbajnë të lidhur pas ekranit. Këtë puntatë më së shumti u fol rreth premierës më të re në 'Cineplexx' të filmit "Black Widow". Si dhe shumë infromacione të tjera rreth kinematografisë! Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Wizzii
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat e filmave në Cineplexx të cilat nuk duhen humbur!
@ the Movies 16:51 04/09/2021
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies 16:56 14/08/2021