Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Rikthimi i Damian në Top Albania Radio pas 9 vitesh!
Pardon My French • 16:51 18/11/2021
Në këtë pjesë të "Pardon My French" Jonida ka një surprizë për dëgjuesit e Top Albania Radio-s. Pas 9 vitesh rikthehet bashkëprezantuesi i saj i dikurshëm Damian. Damian Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Erisa & Luixhino: “Nëse do futeshim në ‘BBV’ do ishim një lojtar i vetëm!”
Pardon My French 12:54 03/12/2021
Poezia e Jonidës që “emocionoi” Arbër Çepanin…
Pardon My French 12:53 03/12/2021
Pas video-s ku imitonin Fifin, Erisa & Luixhino zbulojnë ofendimet që morën në rrjete sociale!
Pardon My French 12:51 03/12/2021
Erisa & Luixhino për Fifin: “U nis për humor, kemi punuar me të, nuk do lëpijmë b*thën të gjithëve!”
Pardon My French 21:01 02/12/2021
A janë në një lidhje? Erisa dhe Luixhino: ” I kemi ndarë hesapet me kohë!”
Pardon My French 21:00 02/12/2021
Arbër Çepani: “Pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj…”
Pardon My French 19:28 02/12/2021
Qëndrimi i Arbër Çepanit për raportin Donald-Beatrix, polici i mirë apo polici i keq?!
Pardon My French 19:17 02/12/2021