Celebrities Gossip

Rikthimi i Princ Harry te familja mbretërore nuk do të jetë aq i lehtë sa pritet!

Princi Harry e kupton se po ecën në një “litar” me familjen mbretërore dhe ka nevojë për “pluhurin e tyre magjik të zanave”, ka pohuar një eksperte mbretërore. Harry dhe gruaja Meghan Markle kanë nënshkruar disa marrëveshje me para me Netflix dhe Spotify pasi u larguan si anëtarë të familjes mbretërore.

Raportimet javën e kaluar zbuluan se çifti po xhironte në shtëpi me serialet dokumentare për Netflix si pjesë e marrëveshjes së tyre të transmetimit prej 100 milionë dollarësh. Ka vetëm pak ditë përpara se dyshja, së bashku me fëmijët e tyre Archie dhe Lilibet, të udhëtojnë në Mbretërinë e Bashkuar për festimet e Jubileut Platinum të Mbretëreshës.

Duke folur në The Royal Beat të True Royalty TV, ekspertja mbretërore dhe historiania Tessa Dunlop thotë se mund të jetë e vështirë kur Harry të ribashkohet me familjen e tij javën e ardhshme. Ajo shpjegoi:

Mund të ndihesh shumë i vetmuar nëse institucioni të mbyll jashtë. Unë mendoj se Harry, më shumë se kushdo, e kupton se ai po ecën në një litar të ngushtë.

Po, ai duhet të fitojë para dhe po, familja mbretërore e ka bërë të ndihet i përjashtuar dhe ai ndihet i pambështetur. Por ai gjithashtu e kupton, në një nivel profesional, ai ka nevojë për një pjesë të pluhurit të tyre magjik. Në një nivel emocional, ata janë familje.