Celebrities Gossip Showbiz

Rita Ora shfaqet pa make-up dhe duket një yll i vërtetë!

Së fundmi ajo u kthye në Britani të Madhe pas një udhëtimi në Zelandën e Re. Rita Ora doli pa grim teksa doli nga një palestër në Londër pas stërvitjes së saj në mëngjes të së hënës. Këngëtarja, 31 vjeçe, e cila mban të përditësuar 16.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram në rrugëtimin e saj të fitnesit, veshi një palë streçe palestre të ngushta, të bashkuara me një bluzë të zezë me zinxhir dhe atlete sportive portokalli.

Rita dukej me fytyrë të freskët poshtë një palë syze dielli, ndërsa flokët e saj ishin në një topuz të çrregullt. Artistja postoi në Stories e saj në Instagram, duke shpjeguar se kishte një ditë të ngarkuar përpara saj:

Mëngjesi në palestër dhe një ditë xhirimesh 14 orëshe! Shkojmë!

Më pas Rita ndau një video të saj në palestër, duke treguar fizikun e saj të tonifikuar me një sytjena sportive të zeza. Ajo më pas shtoi:

E vetmja mënyrë për të filluar javën. Unë isha e lodhur tani, por ju duhet ta bëni atë.

Rita më parë postoi në Instagram për të ndarë një video mahnitëse të bicepsit të saj mbresëlënës, duke këmbëngulur se ngritja e peshave ishte e vetmja mënyrë për të kapërcyer vonesën e saj në avion.