Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ronela Hajati feston sot ditëlindjen dhe na zbulon pak nga atmosfera e festës private!

Ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 32-të Ronela Hajati. Në ditën e saj më të lumtur, miqtë e këngëtares janë siguruar që ta mbushin me dhurata atë dhe ta bëjnë qendrën e vëmendjes.

Ronela ka festuar me shoqërinë e ngushtë në një festë private deri në orët e para të mesnatës.

Së fundmi, kujtojmë se Ronela ka ardhur me një bashkëpunim me reperin shumë të dashur për publikun Vig Poppa. Dyshja kanë sjellë ‘remake-un’ e këngës shumë të njohur “A do të vish”.

“Alo” ka vetëm dy muaj që është publikuar dhe ka mbi 3 milion klikime në YouTube.

Gjithashtu, ju kujtojmë ta votoni këngën në “The Top List” nëse është e preferuara juaja dhe doni ta shihni të renditur sa më lartë në klasifikim.

28/08/2021