Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ronela Hajati na tregon pak nga kënga e re dhe është thjesht ‘wow’!

Ronela Hajati jo vetëm që është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor duke publikuar shumë këngë të reja të përfshira në albumin e saj më të ri “Rron’Ela”, por ajo gjithashtu nuk ngurron dhe të befasojë me ‘look-et’ e saj në klipe.

Vetëm para pak ditësh këngëtarja bukuroshe na tregoi pak nga pamja e saj në këngën e re që pritet të publikojë së shpejti dhe si gjithmonë na tregoi dhe njëherë sa e guximshme është.

Pak më parë Ronela publikoi një pjesë të shkurtër nga xhirimet e klipit të këngës duke na treguar pak më shumë nga çfarë po vjen. Teksa këngëtarja shkëlqen me veshjen e saj ne ngjyrë bojëqielli, ajo shoqërohet nga disa vajza që duket të jenë modelet e klipit.

Me tjetrën ke dal edhe mu po m’thu të du! “LEJE” do të lançohet më shpejt nga ç’mendoni! Bëhuni gati me kcy! Kush është gati për këngën time të re? do të jetë zjarr!!! Mezi po pres!!!!

Ronela ka treguar pak nga teksti i këngës gjithashtu që duket se është dashurie, megjithatë ajo na premtoi që do të kërcejmë me “Leje”!

Së fundmi, kujtojmë se Ronela ka ardhur me një bashkëpunim me reperin shumë të dashur për publikun Vig Poppa. Dyshja kanë sjellë ‘remake-un’ e këngës shumë të njohur “A do të vish”.

“Alo” ka vetëm tre muaj që është publikuar dhe ka mbi 3 milion klikime në YouTube.