Ronela Hajati rikthehet fuqishëm në 2021!
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 22:09 05/01/2021
Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ishte e ftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit 2020 nga “Top Albania Radio”. Ajo u pyet nga prezantueset, Klodiana Vata dhe Genta Hodo se si po e priste Vitin e Ri dhe këngëtarja u shpreh se së bashku me mamanë e saj ka gatuar sa për 200 veta. Sa i përket planeve të reja për vitin 2021, Ronela u shpreh se ky vit i tmerrshëm dhe skandaloz i la më shumë hapësirë për të krijuar materiale të reja muzikore. Këngëtarja u shpreh se do të vijë me një album të ri i cili do të ketë këngë të rrymave të ndryshme të cilat nuk janë kënduar më parë nga artistja. Këngët siç specifikon ajo janë këngë jo thjesht për clube nate po këngë edhe për qejfin e saj. Albumi do të jetë vizual me video dhe sa i përket bashkëpunimeve, Ronela tha që do të ketë por nuk dha detaje të tjera. Ky vit për Ronelën ishte viti më i tmerrshëm i jetës së saj. Ajo uron sa më shumë shëndet dhe vullnet për të gjithë sepse nëse janë këto atëherë për Ronelën i ke të gjitha!
Intervista e plotë e Pier Noshi në “Pardon My French”!
Pardon My French 16:19 19/05/2022
Pier Noshi, cover “Bella Ciao”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French 16:18 19/05/2022
Pier Noshi, cover “Xhamadani vija vija”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French 16:15 19/05/2022
Pier Noshi: “Ronela duhet të kishte fituar Eurovision-in!”
Pardon My French 16:14 19/05/2022
Pier Noshi tregon si është njohur me bashkëshorten nëpërmjet muzikës së tij!
Pardon My French 15:20 19/05/2022
Pier Noshi , cover “Get Lucky” live në Top Albania Radio!
Pardon My French 15:19 19/05/2022
Olti Curri rrëfen të pathënat e sfilatës së Valdrin Sahitit!
Pardon My French 15:18 19/05/2022