Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Ronela Hajati sapo na zbuloi diçka nga vetja me postimet e fundit në “Instagram”!

Së fundmi këngëtarja shumë e dashur për publikun Ronela Hajati po bën zhurmë me këngën e saj “Aventura”, e cila po rezulton shumë e suksesshme. Kënga ka rreth dy javë që është publikuar në “Youtube” dhe ka marrë mbi 1 milion klikime. Artistja di të “godasë” gjithmonë me projektet e saj muzikore të cilat duhet thënë që kthehen menjëherë në hite.

Së fundmi, e ftuar në një emision, Ronela nuk ka shpëtuar pa u pyetur për Young Zerka-n. Si gjithmonë, këngëtarja u tregua shumë e shkathët dhe arriti t’i devijonte pyetjes me shumë humor. 

Ajo ka habitur gjithashtu me një postim në Instagram, ku shfaqej mjaft e kuruar, por ajo që mori vëmendjen ishte diçitura e fotos ku Hajati tregoi për disa momente të vështira të saj.

Ndërkaq, artistja e njohur para pak orëve ka pozuar dy foto super sensuale në rrjetin e saj social Instagram dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me look-un e saj. Bukuroshja në mbishkrimin e fotove ka shkruajtur:

Kur dua të më shohë VS Pasi më pa!

Me siguri e ka patur me ju çuna, kështu që nëse nuk e dini si reagon Ronela në të tilla situata, të paktën e mësuat!