Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Rrugëtimi i ‘Dita e 8’ me Akil Pano…
Live From Tirana • 14:17 17/04/2021
I ftuari i rradhës në "Live From Tirana" ishte pastori shumë i njohur, Akil Pano. Gjatë intervistës, ai njoftoi edhe nisjen e programit më të ri në TAR, "Dita e 8" një rrugëtim që do t'ju mbajë më pranë radios dhe vetes suaj... Akil Pano Klodiana Vata Albana Ruçi
Monika Lubonja: “Ja si u ndjeva pas ndarjes nga jeta të Guljem Radoja”
Live From Tirana 18:31 06/05/2021
Sa të vërtetë jemi në rrjete sociale dhe projektet e reja, flet Erjola Doci e “She’s On Top”
Live From Tirana 18:19 06/05/2021
Ilda Lumani: “Turp, jepet titulli “Mjeshtër i Madh” për aktorë tallavaje…”
Live From Tirana 18:11 06/05/2021
Ekskluzive/Artjola Toska zbulon detaje nga hitet e saj muzikore!
Live From Tirana 19:12 05/05/2021
Përzgjedhja e filmave sugjeruar nga Ermal Qori!
Live From Tirana 19:10 05/05/2021
Liria e të shprehurit është e barabartë me oksigjenin e një shoqërie
Live From Tirana 13:30 04/05/2021
Kleina Kasanai zbulon çfarë është dhe si mund të bëheni pjesë e “Agjencisë Kombëtare të Rinisë”
Live From Tirana 13:29 04/05/2021
Arbjan Mazniku: “Gazetarët janë si minatorët”!
Live From Tirana 18:10 03/05/2021
Të rejat më të fundit nga Instagrami i VIP-ave shqiptarë e ndërkombëtarë
Live From Tirana 13:10 01/05/2021
Delinda Disha zbulon vështirësitë e ngjitjes në karrierë
Live From Tirana 20:49 30/04/2021
5 sugjerime filmash nga Roerd Toce
Live From Tirana 18:22 28/04/2021
Rei Bezhani zbulon detaje të pathëna më parë rreth këngëve të tij!
Live From Tirana 17:52 28/04/2021
Çfarë po ndodh me shifrat e ndjekësve të VIP-ave në Instagram?!
Live From Tirana 19:03 24/04/2021
Denis Dyrnjaja: “Kjo shoqëri ka mundësinë brenda gjashtë muajve ta rrëzojë këtë qeveri…”
Live From Tirana 17:12 24/04/2021
Alda Bardhyli: “Të rinjtë gjithmonë e më tepër i afrohen librit!”
Live From Tirana 16:52 24/04/2021
Jorida Tabaku zbulon rëndësinë e pjesëmarrjes së të rinjve në zgjedhjet e 25 Prillit
Live From Tirana 14:55 24/04/2021
Sa rëndësi ka dita e votimit për Edi Manushin?
Live From Tirana, PASÓ 20:27 23/04/2021
Besjana Guri jep mesazhin për mbrojtjen e lumit Vjosa
Live From Tirana 20:43 22/04/2021
“Më përpara e mbaje festën me këngë Regaton, House, ndërsa sot…”, për më shumë flet Johnny DJ!
Live From Tirana 20:38 22/04/2021
DJ Benito: “Shqiptarët në dasmë nuk vijnë për të më kërkuar këngë, por…”
Live From Tirana 20:37 22/04/2021
Regjisorja dhe skenaristja Kesina Lami sjell për të gjithë ju 5 filmat e saj të preferuar…
Live From Tirana 17:05 21/04/2021
Reperi i talentuar shqiptar Big Cruz flet për sukseset muzikore në kontinentin e largët USA
Live From Tirana 16:58 21/04/2021
Viola Gjoleka: “Ja për çfarë do ta harxhoja të gjithë rrogën”
Live From Tirana 11:51 21/04/2021
Diana Ziu: “Unë paguhem sa një punëtore që punon në Sheraton”!
Live From Tirana 11:49 21/04/2021
Cila është shuma më e lartë që stilistja shqiptare ka shpenzuar për veshje?
Live From Tirana 11:48 21/04/2021
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Live From Tirana 20:25 19/04/2021
Eljo Hyska: “Në politikë duhet të merremi të gjithë sepse edhe politika merret me të gjithë”
Live From Tirana 18:08 19/04/2021
Jeta mes medias dhe politikës… rrëfehet si rrallëherë Ori Nebijaj!
Live From Tirana 17:59 19/04/2021
Kush ka kryesuar “Social Top 5” këtë javë?!
Live From Tirana 16:30 17/04/2021
Të besosh tek Karma apo tek Zoti? Ja çfarë thotë Fleura Shkëmbi!
Live From Tirana 15:45 17/04/2021
Sa beson Blerim Bytyçi tek karma?
Live From Tirana 14:36 17/04/2021
Rrugëtimi i ‘Dita e 8’ me Akil Pano…
Live From Tirana 14:17 17/04/2021
Rikthehet “Merre me lëng Show”, data 23 Prill rezervon surpriza
Live From Tirana 16:39 15/04/2021
Jonida Shehu: “Denoncova fansin që më përndiqte dhe u gjykova”
Live From Tirana 16:38 15/04/2021
Si e prisnin fansat jashtë Top Albania Radio-s, flet Elona Duro
Live From Tirana 16:37 15/04/2021
Vlashent Sata zbulon çfarë ‘u bë sebep’ për njohjen me Dojna Memën
Live From Tirana 22:01 14/04/2021
Puthja e parë në historinë e filmave shqiptarë, flet aktorja Rita Gjeka
Live From Tirana 16:24 14/04/2021
“Të shikosh skena intime në prani të familjarëve” Franka Ikonomi zbulon eksperiencën e saj…
Live From Tirana 21:26 13/04/2021
E kanë tradhëtuar apo ka tradhëtuar, flet si rrallëherë Shqipe Hysenaj
Live From Tirana 16:04 12/04/2021