Celebrities Gossip Showbiz

Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit mesazhet private me Markun!

Rudina Dembacaj njihet si një nga ato personazhe publike pa komplekse dhe që gjithmonë shprehin atë që mendojnë pa filtra. Aktorja nuk ngurron të ndaj momente nga jeta e saj personale gjithmonë dhe të përgjigjet ‘pa filtra’.

Shpesh, bukuroshja bën biseda ‘online’ me ndjekësit e saj në Instagram për të shuar kuriozitete që ata mund të kenë, por postimet më të fundit nuk kanë të bëjnë me një të tillë, por me një ‘screenshot’ që Rudina ka ndarë nga biseda në ‘WhatsApp’ me Markun, partnerin e saj. E padyshim mesazhet e fundit që ky i fundit i ka dërguar aktores na i bënë thjesht ‘sytë zemra’.

Kur dëshiron aktorja të bëhet mama sërish dhe a është në planet e saj? Për këtë pyetje nuk ka munguar një përgjigje shumë e sinqertë si vetë ajo.

Me datë 1 tetor të vitit të kaluar, aktorja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku Rudina Dembacaj zhvilloi ceremoninë e shumëpritur të dasmës së saj. Bukuroshja u martua me ish-deputetin Mark Frroku. Kujtojmë se vetë ajo vendosi që ta bënte publike lidhjen e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram në vitin 2020.