Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French • 21:44 15/04/2021
Rubrikës "Kundër rrymës" në 'Pardon My French' iu bashkua edhe Nevina Shtylla me Jonidën dhe Kejvin. Me shumë batuta dhe humor komentojnë bashkë ato shprehje që shkojnë kundërr rrymës dhe janë të çuditshme... Nevina Shtylla Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Pardon My French 16:28 06/05/2021
Heqja e orës policore, thashethemi që na theu zemrat!
Pardon My French 16:19 06/05/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 18:00 29/04/2021
“Dua të fle dhe të zgjohem jashtë Shqipërisë”
Pardon My French 17:44 29/04/2021
Eraldo Rexho: “Kam ndarë binjakët Veshaj…”
Pardon My French 17:25 29/04/2021
Jonida Vokshi i rikthehet aktrimit, konfirmohet pjesëmarrja në serialin e Ermal Mamaqit…
Pardon My French 16:47 22/04/2021
Kundër Rrymës: “Më pëlqejnë më shumë macet sesa qentë”
Pardon My French 16:33 22/04/2021
E shkuara e Lulzim Bashës ‘Dj në Hollandë’ prandaj e do kaq shumë gjumin?!
Pardon My French 16:02 22/04/2021
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French 21:44 15/04/2021
Patronazhistët meqë i dinë të gjitha për ne, te vinë te na shohin pak edhe fatin!
Pardon My French 21:36 15/04/2021
Nevina Shtylla surprizon me planin e saj më të ri, jashtë botës së ekranit!
Pardon My French 15:02 15/04/2021
“Ish-konkurrentët e ‘Për’puthen’ po kujtohen që kanë disa gurë në xhepa…”
Pardon My French 17:41 08/04/2021
“Ma shpifin akulloret…”
Pardon My French 16:48 08/04/2021
Ekskluzive/ Çiljeta flet për herë të parë për Sali Berishën dhe se si ja ‘vodhi zemrën’ Lali Eri
Pardon My French 16:31 08/04/2021
Meridian Ramçaj: Më vinë foto dhe fakte të vërteta për personazhet e Për’puthen në Instagram…
Pardon My French 22:11 01/04/2021
Meridian Ramçaj konfirmon lidhjen e Anës me Arsimin!
Pardon My French 20:07 01/04/2021
Ka diçka që po e mërzit Lei Krajën në Tiranë dhe kjo gjë po shtohet çdo ditë…
Pardon My French 20:06 01/04/2021
Arjan Konomi: Konkurrentët mbi 40 -vjeç kanë shkuar me të vërtetë për të gjetur dashurinë, jo si…
Pardon My French 16:28 25/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Si komentohet libri i Bashës në prag të zgjedhjeve?!
Pardon My French 16:26 25/03/2021
Kundër Rrymës: Mësuesit që nuk duan të bëjnë vaksinën…
Pardon My French 21:29 18/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Më në fund e pamë Ilir Metën ndryshe…
Pardon My French 21:23 18/03/2021
Roza Lati së shpejti me projekte të reja, njëri më ndryshe se tjetri…
Pardon My French 18:21 18/03/2021
S’ka më ‘drama’ për Anxhelinën! Së shpejti bashkëpunim me artistë të huaj?!
Pardon My French 21:05 12/03/2021
Ju zbulojmë emrat më të çuditshëm që keni dëgjuar deri më tani…
Pardon My French 17:04 11/03/2021
Po ju çfarë mendimi keni për Për’puthen mbi 40-të?! Jonida dhe Kejvin e dhanë mendimin e tyre…
Pardon My French 17:03 11/03/2021
Kundër Rrymës: Emisionet e humorit vetëm humor që nuk bëjnë!
Pardon My French 17:00 11/03/2021
“Falemnderit Melisa që nxore këngë, gjyshi im i paralizuar u ngrit në këmbë për të fikur TV!”
Pardon My French 21:46 04/03/2021
Kundër Rrymës: Erdhi marsi, muaji i qokave, duhet një rrogë vetëm për dhuratat…
Pardon My French 21:44 04/03/2021
Ana Kauri lë Për’puthen për tu njohur jashtë, ku është llogjika këtu?!
Pardon My French 21:42 04/03/2021
Irkenc Hyka: Getoar Selimi më futi ‘xixat’! Ja për çfarë bëhet fjalë…
Pardon My French 21:41 04/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Lajmet që kanë bërë xhiron e rrjetit…
Pardon My French 21:25 25/02/2021
Mendimi i Klodiana Shalës për komentet që shkojnë ‘Kundër Rrymës’
Pardon My French 21:14 25/02/2021
Klodiana Shala: Luiza Gega është sot aty ku është… falë këmbënguljes sime!
Pardon My French 21:04 25/02/2021
Ja çfarë mendon Olsa Muhameti për komentet që shkojnë “kundër rrymës”
Pardon My French 20:56 18/02/2021
Jonida dhe Kejvin: “Hidhni kripë në rrugicat e ngrira prej dëborës se mbetëm duke u rrëzuar…”
Pardon My French 18:57 18/02/2021
Olsa Muhameti në TAR: Unë kam në dorë fakte që Tea ka pasur më shumë se një pëlqim në Për’puthen!
Pardon My French 18:47 18/02/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 20:25 11/02/2021
Komentet dhe statuset më epike në rrjet gjatë javës…
Pardon My French 20:18 04/02/2021
Jonida dhe Kejvin lexojnë komentet që shkojnë “Kundër Rrymës”
Pardon My French 20:16 04/02/2021