Celebrities Gossip Showbiz

Sa prej jush kanë pasur këtë problem si Klea Huta?

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm.

Së fundmi Klea ka postuar një Instastory, ku i ka kthyer të gjitha vajzat pas në kohë e duke u kujtuar disa probleme që të gjitha kishin me buzëkuqin e tyre kur ishin të vogla. Bukuroshja ka postuar një foto të buzëkuqit të saj dhe i ka pyetur vajzat:

Sa prej jush, kur ishin të vogla: e kanë ngrënë, rrinin gjithë ditën duke i marrë erë, nuk kishte kurrë aromë të mirë, donin një kamion me buzëkuqë të tillë?

E së fundmi teksa ka realizuar një ‘Ask’ me ndjekësit e saj ku këta të fundit mund t’i drejtojnë pyetje të ndryshme për të cilat janë kuriozë, bukuroshja është pyetur se me çfarë projekti do ta shohim në ekran. Prezantuesja jo vetëm që nuk na e ka kursyer një përgjigje, por dhe na ka bërë shumë entuziastë për pritjen në rikthimin e saj.

Në festën e ditëlindjes së djalit të tyre, i cili festoi dy vjetorin para pak kohësh, Elgiti vendosi ti bëjë një surprizë Kleas. Edhe pse shumë vite me njëri-tjetrin dhe prindër të një fëmije, producenti vendosi ta propozojë për herë të parë për martesë partneren e tij të zemrës në festën e ditëlindjes së djalit të tyre.