Sa rëndësi kanë klikimet për një artist? Ja çfarë thotë Anxhela Peristeri!
Pardon My French • 19:01 30/06/2022
E ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë Anxhela Peristeri. Këngëtarja e njohur së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re “Adrenalina”, e cila në njëfarë mënyre është edhe çelja e duhur e sezonit veror dhe është një krijim me motive ballkanike. Anxhela na tregoi për koncertet e kësaj vere pasi dihet se është një periudhë shumë e ngjeshur për artistët dhe sa rëndësi i kushton klikimeve të cilat janë bërë kaq të rëndësishme tanimë për ta. Anxhela Peristeri Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Dasmë e shumëpritur për Sarën e Ledrin? Na e zbulon Xheraldina…
Pardon My French 16:31 28/07/2022
Xheraldina Vula: “Jetojmë bashkë por duam që Sara dhe Ledri të largohen.”
Pardon My French 16:30 28/07/2022
Gjithçka që nuk dinit për Ledri Vulën jua thonë prindërit e tij.
Pardon My French 16:28 28/07/2022
Xheraldina e Agron Vula të pandashëm në punë e në jetë!
Pardon My French 16:26 28/07/2022
Sekreti i lidhjes së lumtur sipas prindërve të Ledrit? Kafeja e mëngjesit!
Pardon My French 16:25 28/07/2022
Nga lidhja e tyre, deri te Ledri, Sara dhe Poem, Xheraldina dhe Agron Vula i thonë të gjitha në TAR!
Pardon My French 18:39 27/07/2022
A do të jetë sërish Mikela pjesë e ekranit?! Ja reality show ku…
Pardon My French 20:00 21/07/2022