Celebrities Gossip Showbiz

Sarah Berisha ka një urim të veçantë për të gjithë dhe arsyeja është…

“Big Brother VIP” padyshim që prej fillimit ju ka mbajtur të ‘gozhduar’ para ekranit të televizorit. Debatet, diskutimet, rrëfimet nga jeta personale, takimet emocionuese, dashuritë dhe gjithçka tjetër nuk kanë munguar këtë edicion. Një banore e cila shkaktoi jo pak bujë ishte dhe Sarah Berisha, e cila me lidhjen e saj me PM shkaktoi shumë thashetheme duke u bërë gjithashtu kryefjalë e mediave. Shpesh dyshja ndajnë me ndjekësit e tyre momente mjaft romantike me njëri- tjetrin.

Ju uroj një muaj të mbarë të gjithëve!

Shijojeni sa më shumë…

 

Ka kaluar tashmë 1 vit që kur Sarah nisi rrugëtimin e saj në “Big Brother Vip” e përveç shpirtit të saj të bukur që ka treguar në lojë, gjithashtu ka nisur edhe historinë e saj të dashurisë me Dj Pm, i cili gjithashtu ka qenë banor i shtëpisë së ‘BBV’. E në kujtim të kësaj dite të veçantë për të, Sarah ka dashur të shprehet me disa fjalë me anë të një postimi në Intastory.