Celebrities Gossip Showbiz

Scott Disick shihet me një pjatë italiane dhe fansat nuk mund të mos mendojnë për dasmën italiane të Kourtney!

Scott Disick shijoi pjatën e tij italiane pasi nuk ishte i pranishëm në dasmën e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker në Portofino. Ai dukej i mërzitur ndërsa kishte para një tas me makarona në Bar Pitti në Nju Jork të martën. Por Scott u shfaq me humor më të lartë po atë ditë gjatë një shkëmbimi komentesh me modelen Holly Scarfone, ku ai bëri shaka për ‘talentet’ e saj të shumta.

Scott nuk dukej se ishte në humor teksa shijonte drekën me miqtë e tij. Ylli vështroi pirunin e tij plot me makarona dhe nuk dukej se ishte në humor për bisedë ndërsa një nga miqtë e tij ishte ulur përballë tij.

Scott nuk u shfaq veçanërisht optimist kur u pa në Nju Jork me miqtë. Ai kishte veshur një xhup të zi, pantallona sportive dhe atlete. Scott dukej se ishte në gjendje më të mirë pasi e dashura Holly postoi një foto të saj duke pozuar ku dukej vërtet bukur.

Mund të mendoj për disa talente që ke.

Komentet erdhën një ditë pasi Scott u pa duke në një klub striptizmi në orët e para të mëngjesit të së hënës. Sipas TMZ, vizitorët e klubit thanë se Scott dhe shoqëruesi i tij u vunë re duke mbërritur rreth orës 2:30 të mëngjesit dhe duke qëndruar për rreth një orë.