Sekreti i lidhjes së lumtur sipas prindërve të Ledrit? Kafeja e mëngjesit!
Pardon My French • 16:25 28/07/2022
“Pardon My French” mbylli një tjetër sezon të suksesshëm me dy të ftuar shumë specialë, të tillë si Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e artistit shumë të dashur Ledri Vula. Një intervistë shumë speciale, ku dyshja u shpreh sa për të birin e tyre, por edhe për historinë e tyre të dashurisë. Xheraldina dhe Agron Vula Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Jurgen Bala braktis Amerikën për “Dancing With the Stars”!
Pardon My French 23:38 29/09/2022
Megi Pojani: “Unë marr pjesë në ‘DWTS’ sepse mund ta fitoj!”
Pardon My French 23:36 29/09/2022
Megi tregon më në fund se kush është partneri i saj!
Pardon My French 23:34 29/09/2022
Yjet e “DWTS” nuk duhet të bëjnë…
Pardon My French 20:37 29/09/2022
Anxhelo Muçollari, solisti i parë i TOB gati për aventurën më të bukur televizive!
Pardon My French 20:34 29/09/2022
Elona dhe Anxhelo ju zbulojnë prapaskenat e punës për “DWTS”!
Pardon My French 20:33 29/09/2022
Megi Pojani dhe Jurgen Bala rrëfejnë për eksperiencën e tyre në “Dancing With The Stars”!
Pardon My French 20:42 28/09/2022