Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip

Semi Jaupaj harron që është live dhe del nudo!

Shtëpia më e famshme në Shqipëri, sigurisht që është “Big Brother” dhe këtë herë në të bashkëjetojnë personazhet më të dashur e të njohur nga të gjithë. Vetëm pesë ditë nga fillimi i programit dhe e gjithë vëmendja është fokusuar tek ata dhe ngjarjet që ndodhin nuk kanë fund. Jo më larg se mbrëmë u mbajt nata e dytë e spektaklit ku u fol se si i kanë përjetuar konkurrentët ditët e e kaluara së bashku, flirtet, gëzimet por dhe zënkat e debatet e tyre.

Por para fillimit të emisionit, teksa të gjithë po bëheshin gati për të dalë para publikut, një moment paksa i sikletshëm është vënë re në dhomën e grimit.


Në të shfaqet këngëtarja, Semi Jaupaj, e cila duket se ka harruar që janë gjatë të gjithë kohës në transmetim, ka zbërthyer papritur dhe ka ulur bluzën nga njëra anë. Ky veprim i ka zbuluar asaj gjoksin.

Këto pamje janë kapur nga regjia, gjatë momentit ku po shfaqeshin momente nga dhoma e grimit ku Semi dhe Fifi po vonoheshin teksa po u bënin gati dhe Arbana kërkoi që t’i përshëndeste.

Semi reagoi shumë shpejt, por jemi të sigurt që është ndjerë shumë në siklet pasi nuk e dinte se kamera po regjistronte dhe që ishin live. Ndërkohë, prezantuesja e “Big Brother VIP”, i ka kërkuar që të përfundonin ‘make-up’ e t’iu bashkohen banorëve të tjerë për të vazhduar mbrëmjen.