Celebrities Film & Tv

Seriali i njohur bën zyrtar njoftimin se do të ketë jo 1 por 2 sezone të reja në vazhdim!

Epo në fund të fundit, Emily nuk do të largohet nga Parisi, kjo është e sigurtë. “Netflix| njoftoi se ka dy sezone të tjera të serialit romancë dhe komedi të krijuar nga Darren Star pas sezonit të dytë, me protagoniste Lily Collins, si Emily Cooper.

Platforma e madhe e transmetimit njoftoi sezonet tre dhe katër në një video të postuar në llogarinë e rrjetit të tyre social Instagram të “Emily në Paris” të hënën.

Videoklipi i shkurtër, i cili përmbledh momente nga koha e Emily-t në Paris, përfshinte fjalët

Vit i Ri, mundësi të reja. Thuaj ‘bonjour’ 3 dhe 4! Emily do të klthehet zyrtarisht edhe për dy sezone të tjera. 

10 episodet më të fundit përfunduan me një finale ku Emily-n ishte duke telefonuar ish-shefen e saj Savoir Sylvie (Leroy-Beaulieu) për një përgjigje nëse ajo do ta zgjasë apo jo vitin e saj jashtë vendit në Paris për të punuar në firmën e re të marketingut.

Përshëndetje Sylvie, jam unë. Unë e kam marrë vendimin tim…

Këtë tha Emily shkurt para se të fillonin. Nuk ka akoma asnjë deklaratë se sa shpejt do të arrijë sezoni i tretë në “Netflix”, megjithëse e dimë se bukuroshja Lily Collins do të jetë e lumtur të xhirojë një set tjetër. të episodeve të serialit edhe pse në fakt ajo shpresonte për një sezon tjetër edhe më parë.

Do të më pëlqente mundësia të bëja një sezon të tretë. Unë vetë nuk e di ende zgjedhjen e saj. Vazhdoj të pyes. Por cilado zgjedhje që të jetë, ju e dini se do të jetë e mbushur me dramë, modë dhe shumë argëtim dhe romancë.

Sa i përket nëse Emily qëndron në Paris ose kthehet në qytetin e saj të lindjes në Çikago, Collins është gati të kthehet në këpucët e Emily-t pavarësisht gjithçkaje.

Unë jam e dëshpëruar për çfarëdo vendimi që vjen në rrugën time nëse arrijmë ta bëjmë atë.

Kasti, duke përfshirë Ashley Park, Lucas Bravo, Camille Razat, Filipine Leroy-Beaulieu, Samuel Arnold, Bruno Gouery dhe William Abadie, mirëpritën edhe aktorë të rinj në sezonin e dytë. Aktorët Lucien Laviscount, Arnaud Binard, Kevin Dias dhe Jeremy O. Harris u njoftuan si pjesë e kastit pasi xhirimeve në sezonin e dytë që filloi në muajin maj. Duket se disa mund të kthehen edhe për sezonet e ardhshme. Na mbetet vetëm tè presim.