Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Shalli, aksesori më “IN” i këtij sezoni!

Aksesorë më ‘IN’ i kësaj verë është padyshim shalli dhe me siguri e keni të gjithë një të tillë në dollapin tuaj. Po, e kuptuat mirë se kjo pëlhurë e vogël me ngjyra duke përdor fantazinë do t’ju lejojë të dukeni më bukur në plazh ose në ditët e nxehta në qytet.

Mund të stiloni flokët me të në mënyra nga më të ndryshmet, mund ta përdorni si pjesë të rrobave të banjës ose mund ta lidhni në duar, në këmbë ose në çantë. Këto janë trend-e të viteve 90 të cilat janë rikthyer fuqishëm në 2021-in.

Hidhini një sy:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Me siguri të gjithë duan të duken bukur dhe të vishen me stil. Gjithashtu pa diskutim që të ndiqni modën i shton pikë pamjes suaj. Të gjithë do ta dëshironin një ‘look’ të kuruar dhe veshje të përshtatura mirë me njëra-tjetrën. Ndërkohë të apasionuarit pas modës, e dinë që një nga veshjen më “IN” të momentin janë çizmet “Cowboy”.

Për më shumë se një vit, këpucët më të përdorura ishin pantoflat duke qenë se pjesën më të madhe të kohës duhet ta shpenzonim në shtëpi. Epo tani, ka ardhur koha të ndiqni modën dhe të vishni këpucët më të parapëlqyera. Ndër to, sigurisht nuk mund të mungojnë çizmet ‘Cowboy”.