Celebrities Gossip Showbiz

Shanna Moakler shet unazën e Travis Barker dhe shkëput çdo marrëdhënie me të!

Ish-partneja e Travis Barker, Shanna Moakler, zhgënjehet nga shitja e unazës së fejesës së yllit të Blink 182. Ish-bashkëshortja e Travis Barker, Shanna Moakler, ka ndarë zhgënjimin e saj pasi nxori në ankand unazën e saj të fejesës nga martesa me rokerin.

Modelja 47-vjeçare dhe ylli i Blink-182 ishin të martuar për katër vjet midis 2004 dhe 2008, me dy fëmijë së bashku, Alabama dhe Landon. Megjithatë, tani që Travis u martua me Kourtney Kardashian, Shanna hoqi disa lidhje të fundit që kishte me martesën e tyre. Modelja amerikane e hodhi në ankand unazën me fituesin që zgjidhi marrëveshjen për 96,500 dollarë.

Ajo arriti ta nxjerrë në ankand për më shumë se oferta fillestare prej 51,000 dollarësh, por ajo shpresonte se ndoshta do të merrte diçka në rangun prej 120-160,000 dollarësh. Shanna foli për Us Weekly për shitjen e unazës dhe tha se shpreson që fituesi ta dojë aq sa ajo.

Askush nuk pret që një martesë e lumtur të përfundojë dhe askush nuk shpreson të heqë dorë nga gjërat sentimentale dhe të vlefshme. Doja të falënderoja worthy.com që përfitoi sa më shumë nga një kohë e bukur në jetën time.

Shpresoj që ofertuesi më i lartë ta pëlqejë me të vërtetë atë si unë.

Kishte 302 blerës të interesuar me një ofertë mesatare prej 83,432 dollarësh.