Bota

Sherr me armë në Athinë, raportohet për gjashtë viktima!

Një incident me të shtëna armësh ka ndodhur në zonën Luca në lindje të Athinës.

Të paktën gjashtë persona thuhet se janë qëlluar për vdekje. Tre prej tyre ndodheshin në një makinë dhe dy të tjerë në një shtëpi aty pranë.

Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për larje hesapesh midis grupeve rivale. Policia ka shkuar me urgjencë në vendndgjarje, ndërsa pritet njoftim zyrtar.