Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Aktualitet

Sherr me thika mes vëllezërve në Durrës, njëri prej tyre në gjendje kritike!

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar të Durrësit.

Si pasojë e sherrit, dy vëllezër në këtë qytet janë konfliktuar me mjetet prerëse.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 13-të të Durrësit, pas një konflikti që vëllezërit kishin me persona të tjerë.

Mësohet se vëllezërit e plagosur janë të moshave 19 dhe 23 vjeç.

Sherri ka ndodhur pranë një hoteli, teksa njëri prej të plagosurve është në gjendje kritike për jetën. Policia ka nisur hetimet.