Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Aktualitet Rajoni

Shokuese në Pejë! Familjarët rrahin brutalisht një vajzë pasi zbulojnë se është e dashura e babait

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në komunën e Pejës, ku një video teksa një burrë dhe një grua rrahin brutalisht një vajzë është bërë virale. IndeksOnline bën me dije se ngjarja e tmerrshme ka ndodhur për shkak se familjarët kanë zbuluar se kryefamiljari i tyre ishte në një lidhje me një vajzë. Pikërisht për këtë, burime të sigurta për Indeks tregojnë se ata kanë kryer një veprim të tillë.

Personat në video janë arrestuar nga Policia e Kosovës të cilët arritën në kohë në vendin e ngjarjes. Në videon që ka siguruar IndeksOnline dëgjohet gruaja duke thënë “a merresh me babë temin”.

Familjarët e zënë babain me të dashur – atë e bëjnë për spital

Posted by IndeksOnline on Saturday, September 18, 2021