Shpat Deda zbulon më shumë rreth albumit të tij të ri!
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 21:46 05/01/2021
I ftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit në “Top Albania Radio”, këngëtari i njohur, Shpat Deda i uroi të gjithë shqiptarëve një vit me sa më shumë mbarësi. Artisti thotë se e rëndësishme është të kemi shëndetin pasi të tjerat bëhen. Ai shpresoi që të gjithë të jenë shëndoshë e mirë duke qenë se ky vit nuk ishte i lehtë për askënd. I pyetur nëse do të ketë një këngë të re vitin e ardhshëm, këngëtari u shpreh se:
Vit i Ri, kësmet i ri
Albumi “Rrugës” i artistit u publikua përpara dy ditësh dhe u pëlqye mjaft nga ndjekësit. Shpati njoftoi se do të punojë për të sjellë sa më shpejtë videoklipet e këngëve të albumit të tij dhe ne mezi po presim! Ky album madje ka edhe një bashkëpunim!
Zbuloni disa nga sugjerimet e Edit dhe Artës për filmat që duhet të ndiqni ditët në vijim!
@ the Movies 11:35 13/08/2022
Çfarë të shohim këtë javë në Cineplexx?! Njihuni me premierat e filmave!
@ the Movies 11:33 13/08/2022
Zbuloni disa nga përshtypjet e turistëve për atraksionet e njohura!
Live From Tirana 11:31 13/08/2022
Cilët janë personazhet më të ndjekur në Instagram për këtë javë?!
Live From Tirana 11:30 13/08/2022
Një fan club për të gjithë tifozët e Milan, Elton Guranjaku na zbulon gjithçka!
Live From Tirana 10:19 12/08/2022
Fushata “Shqipëria je ti”, Alketa Gaxha flet më shumë për TAR!
Live From Tirana 10:17 12/08/2022
Nga “At The Movies” në përkthyese, Arta Sinamati flet për librin “Nuk përfundon kështu”!
Live From Tirana 10:15 12/08/2022