Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Si çdo nënë, edhe Kim Kardashian ka pasiguri në lidhje me rritjen e fëmijëve të saj!

Nuk është aspak e lehtë për një nënë të kujdeset për fëmijët e saj, pasi kërkojnë përkujdesje, vëmendje, kanë teka dhe ndonjëherë të bëjnë të dyshosh te vetja nëse je një nënë e mirë apo jo. Kjo nuk i ndodh vetëm njerëzve të zakonshëm por edhe personazheve publike.

Një nga ato është edhe ylli i “KUWTK”, miliarderja Kim Kardashian e cila së fundmi ka folur për për marrëdhënien e saj me 4 fëmijët përkatësisht North, Saint, Chicago dhe Psalm.

40-vjeçarja ka zbuluar se ndonjëherë shqetësohet se nuk është një nënë e mirë.

Unë mendoj se gabimi im më i madh është se i dorëzohem gjithçkaje që më kërkojnë fëmijët e mi shumë lehtë.

 

Ndërkaq, vajza e madhe e Kim, North West e cilëson shtëpinë e saj të shëmtuar kur ato kanë grindje. Ylli 40-vjeçar i “KUWTK” foli për stilin e saj të prindërimit gjatë serisë në internet të Ellen DeGeneres dhe rrëfeu se çfarë i thotë gjatë debateve vajza e saj 8-vjeçare.

E pyetur se cila është gjëja më e keqe që i ka thënë ndonjë prej fëmijëve të saj, Kim shpjegoi se kur nuk pajtohet me North, ajo përgjigjet me një koment brutal në lidhje me aftësitë e saj të dizajnit të brendshëm.

Sa herë që unë bie në një lloj mosmarrëveshjeje me vajzën time North, ajo do të thotë: “Shtëpia jote është kaq e shëmtuar, është e gjitha e bardhë! Kush jeton kështu?” 

Ndërkaq, Kim Kardashian dhe ish-partneri, njëkohësisht babai i fëmijëve të saj, Kanye West duket se vazhdojnë të ruajnë një raport të mirë. Reperi kohët e fundit ka luajtur një rol kryesor duke ndihmuar Kim në përgatitjen për “Saturday Night Live”, i cili kishte qëndruar me të para fillimit të spektaklit duke e ndihmuar me monologun e saj si dhe për të zgjedhur veshjen me të cilën do të prezantohej atë natë.