Celebrities Gossip Love & Sex

Si duken të famshmet shtatzënë në tapetin e kuq dhe në jetën reale…

Nënat e ardhshme të famshme janë gjithmonë të fokusuara nga gazetarët. Ato duhet të jenë të përgatitura për t’u fotografuar gjatë ngjarjeve publike ose edhe gjatë rrugës për në palestër. Për shembull, kur Angelina Jolie ishte shtatzënë me binjakë, ajo ishte në Festivalin e Kanës dhe 3 ditë para kësaj, ajo ishte duke ecur me fëmijët e saj dhe tërhoqi vëmendjen e njerëzve në të dy rastet.

Ne ndërkaq po ju sjellim disa foto se si dukeshin nënat e ardhshme të famshme në ngjarjet zyrtare dhe se si ato shfaqeshin gjatë ditëve të zakonshme. Hidhini një sy:

Angelina Jolie
Miranda Kerr
Natalie Portman
Anne Hathaway
Hilary Duff
Blake Lively
Jenna Dewan
Eva Longoria
Mila Kunis
Chrissy Teigen
Amanda Seyfried
Ashley Graham
Reese Witherspoon
Pippa Middleton
Olivia Wilde
Amal Clooney

Rikujtojmë, se nënat e reja shpesh duhet të përballen me sfidën e ushqyerjes me gji të fëmijës së tyre në publik ndërsa shpresojnë se askush nuk do të bëjë ndonjë koment në lidhje me të. Fatkeqësisht, shumë njerëz e shohin atë si një sjellje jo normale dhe ju mund të ndjeni nevojën për të kërkuar falje për këtë.

Por kjo nuk është diçka për të cilën duhet të kërkoni falje, sepse është diçka e natyrshme, e padëmshme dhe është për të mirën e foshnjës tuaj. Qeveria franceze ka miratuar kohët e fundit ligjin i cili do të mbrojë gratë që zgjedhin të ushqehen me gji në publik.