Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Si e kalojnë të rinjtë shqiptarë të kohën e lirë?!
Live From Tirana • 14:10 25/05/2021
Në një temë ku flitej për jetën e natës, sidomos rifillimit të saj me hapjen e sezonit të ri turistik pas izolimit nga pandemia, Albana nuk mund të mos i pyeste të rinjtë shqiptarë se si e kalojnë kohën e lirë. Albana Ruci Saix Dj
Evi Reçi zbulon se çfarë fshihet pas titullit të këngës së saj më të re ‘Mangava Tut’!
Live From Tirana 20:28 30/07/2021
A është Shqipëria gati për marrëdhënie të hapura në çift?! Sociologu Gëzim Tushi zbulon gjithçka…
Live From Tirana 16:45 29/07/2021
Arlinda Çausholli tregon risitë e reja të festivalit të zhvilluar në Korçë!
Live From Tirana 15:43 28/07/2021
Astrologe Meri Shehu zbulon ndikimin e hënës së plotë në secilën shenjë!
Live From Tirana 14:52 26/07/2021
Cili është personazhi me më shumë ndjekës në botë?!
Live From Tirana 16:33 24/07/2021
Ardit Çuni zbulon ekskluzivisht në Top Albania Radio bashkëpunimet me artistët e huaj…
Live From Tirana 20:24 23/07/2021
Stilistja Enxhi Valteri jep sugjerimet për këtë verë!
Live From Tirana 21:31 22/07/2021
Drejtoresha e Promocionit Julinda Dhame zbulon artistët që do të vijnë në qytetin e Tiranës, ndër to përfshihen Maluma, Dua Lipa dhe Rita Ora!
Live From Tirana 16:39 21/07/2021
Pse në Shqipëri gjithnjë paguajnë meshkujt, ja ç’mendim ka Eni Shehu!
Live From Tirana 17:54 20/07/2021
Stiv Boka komenton ata që postojnë foto ushqimesh në instagram: “Të gjithë kanë ngrënë karkaleca…”
Live From Tirana 15:40 19/07/2021
Po çmenden ndjekësit në Instagram! Zbuloni shifrat e shtuara të ‘followers-ave’!
Live From Tirana 17:32 17/07/2021
“Bleona Qerreti është e lodhshme ta intervistosh!” Fatma Methasani tregon detaje nga karriera e saj!
Live From Tirana 17:07 16/07/2021
Sociologu i njohur Fatos Tarifa zbulon se pse njerëzit preferojnë që të dëgjojnë gënjeshtra!
Live From Tirana 16:52 16/07/2021
“Si të tregosh një lidhje dashurie duke dhënë mësim?” Laura Nezha tregon detaje mbi shfaqjen e re!
Live From Tirana 16:15 14/07/2021
Miranda Dupi tregon kombinimet e kësaj vere për të qenë gjithmonë në stil!
Live From Tirana 15:56 13/07/2021
“Fatmirësisht nuk dola i përputhur…” , Princ Mile zbulon më shumë nga “Për’puthen”!
Live From Tirana 19:55 10/07/2021
Ndryshime të frikshme në shifrat e ndjekësve në Instagram-et e VIP-ave!
Live From Tirana 19:54 10/07/2021
Sotir Qiriaqi: “Një tentativë për të jetuar pa gruan është vetëvrasje!”
Live From Tirana 16:55 09/07/2021
Fatma Haxhialiu: “Nuk i kam premtuar partnerit se do të jem gjithmonë me të…”
Live From Tirana 16:41 09/07/2021
Muzikë, frymë komuniste dhe ndërrim sistemesh, çdo gjë që do të hasim tek shfaqja “Ferma e Kafshëve”
Live From Tirana 17:32 08/07/2021
Çfarë mendon Juliana Pasha për eksperimentet që po ndodhin në muzikën shqiptare?!
Live From Tirana 16:43 07/07/2021
Çfarë mendon një fotograf si Altin Çelmeta për ligjin që ndalon postimin e fotove me ‘photoshop’?!
Live From Tirana 17:15 06/07/2021
Ekskluzive/ Sindi Loçi zbulon për TAR nëse është apo jo në një lidhje!
Live From Tirana 17:06 06/07/2021
“Pushimet e shkurtra janë më të mira sepse…” Lorena Haxhiu zbulon arsyet pse!
Live From Tirana 19:10 04/07/2021
Çfarë po ndodh me ndjekësit e yjeve në Instagram?!
Live From Tirana 19:36 03/07/2021
Ja se ku e kanë gjetur këto ditë të nxehta Sheila Haxhiraj dhe në praninë e kujt!
Live From Tirana 17:17 02/07/2021
Një film që nuk ka fund është historia e dashurisë e Ola Harizaj dhe Ervin Bejlerit, momentet e tyre më të rëndësishme të jetës!
Live From Tirana 17:27 30/06/2021
Çfarë mendon Kamela Islamaj për të rinjtë që po i futen botës së artit dhe sa i vlerëson ajo ata?!
Live From Tirana 16:51 30/06/2021
Më të rejat nga “Instagrami” i VIP-ave kësaj rradhe erdhën me komentet pikante të Gigliola Haverikut
Live From Tirana 16:28 26/06/2021
Dj Adam Reeves ndan me publikun të gjitha të pathënat mbi projektet e tij të fundit muzikore
Live From Tirana 16:14 25/06/2021
Egli Tako tregon më shumë për projektin e saj të parë muzikor dhe çfarë e shtyu në botën e artit
Live From Tirana 16:49 23/06/2021
Trelo tregon se kush i vrau ndjenjat dhe planet mbi projektet e reja muzikore! Nga ku u frymëzua për “Assassina” dhe “Haram” e zbulon në TAR
Live From Tirana 20:25 22/06/2021
Modeli i parë albin shqiptar, Mario Prendi tregon si nisi karriera e tij në modeling dhe zbulon talentin në prezantim!
Live From Tirana 20:02 21/06/2021
Të rejat e fundit me “Instagramin” e VIP-ave këtë javë! Çfarë ka ndodhur me numrin e ndjekësve?!
Live From Tirana 14:35 19/06/2021
Ema Andrea tregon cili film i karrierës së saj e bëri që të apasionohej pas aktrimit
Live From Tirana 11:01 18/06/2021
Soni Malaj i ka vjedhur këngën Aurela Gaçes?!
Live From Tirana 12:29 17/06/2021
Niko Komani tregon se cili është ai personazh i “Top Albania Radio”-s që vishet keq
Live From Tirana 12:13 17/06/2021
Elios dhe Stenaldo bëjnë disa telefonata kurth me situata shumë komike ku “vënë në lojë” miqtë e tyre
Live From Tirana 11:53 17/06/2021
Roza Lati zbulon detaje interesante nga festa e saj e “çmendur” e ditëlindjes dhe flet rreth debatit me Bieta Sulon!
Live From Tirana 19:17 15/06/2021