Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Live From Tirana • 20:05 03/12/2021
Sot i ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte Olsi Abazi. Producenti i njohur ka folur në lidhje me gjithçka që ka të bëjë me një nga serialet më të njohur dhe më të ndjekur që po korr një sukses të jashtëzakonshëm aktualisht dhe që quhet “$NOB”. Elios Shuli Olsi Abazi Wizii Dj
Ekskluzivisht për TAR/Arditi, Kiara dhe Liesa rikujtojnë kohën e “Select” në Top Channel!
Live From Tirana 11:42 19/01/2022
Ina Kollçaku dhe Enklid Pelari komentojnë këngën e “Barbie Girl” nga një vajzë e besimit islam!
Live From Tirana 11:05 18/01/2022
“Përveç Donaldit të tjerët rrinë pas potureve…”/Juna dhe Nardi na tregojnë më shumë rreth “BBV”!
Live From Tirana 10:55 18/01/2022
Blerta dhe Gresa tregojnë gjithçka për “20 rrugë për 20 gra të vrara në një vit”!
Live From Tirana 10:10 18/01/2022
43 orë në punë, por a punojnë vërtet apo jo shqiptarët?!
Live From Tirana 09:03 18/01/2022
Kush janë yjet që kryesojnë listën e “Social Top 5” këtë javë!
Live From Tirana 16:44 16/01/2022
Ekskluzivisht për TAR, XEX dhe Robb Daddy zbulojnë gjithçka rreth këngës së re “Sonte Funky”!
Live From Tirana 10:18 15/01/2022