Si lindi Shkodra Elektronike, grupi që sjell këngë tradicionale shkodrane me ritme elektronike?!
Live From Tirana • 15:00 03/06/2023
Shkodra Elektronike është një grup muzikantësh të cilët eksperimentojnë muzikën tradiocionale shkodrane me ritme elektronike. Ata kanë hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List” me këngën e tyre të re “Vaj si kenka ba dynjaja”. I ftuar në një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë Kola, një nga pjestarët e këtij grupi, për të na folur lidhur me këngën e re dhe jo vetëm. Elios Shuli Shkodra Elektronike Wizii Dj
Grines zbulon sekretet e të paturit një TikTok të suksesshëm!
Live From Tirana 09:25 30/09/2023
Serena Sula në BBV3?! Andi Vrapi tregon personazhet që do të donte pjesë e këtij edicioni!
Live From Tirana 09:20 30/09/2023
Luizi, Kiara, Efi… Andi Vrapi gjykon profilet e VIP-ave në Instagram! Kush ka blerë ndjekës?!
Live From Tirana 09:19 30/09/2023
Olta Gixhari kryeson në “Social Top 5”, ja çfarë ka ndodhur me Instagramin e VIP-ave këtë javë!
Live From Tirana 09:11 30/09/2023
Lori Bala jep këshillat e saj për konkurrentët e “Dancing With The Stars”!
Live From Tirana 09:27 29/09/2023
Nisur nga Xhensila, a duhet të ushtrohen gratë shtatzëna?! Ja këshilla e trajnerit të fitnesit!
Live From Tirana 09:26 29/09/2023
Fury Fight Club 1 në Shqipëri, një mundësi për të apasionuarit e arteve marciale!
Live From Tirana 09:22 29/09/2023