Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Si ndihet Chrissy Teigen për bashkëpunimin e John Legend me Ariana Grande?!

Pak para se Ariana Grande të bënte debutimin e saj në The Voice, Chrissy Teigen shpjegoi pse do të ishte e vështirë që burri John Legend të ndante skenën me yllin e popit.

Të hënën, më 20 shtator, Chrissy ndau pamjet në Instagram Story të saj duke diskutuar premierën e sezonit 21 të konkursit të këngëve që ishte caktuar për të dalë premierë më vonë atë mbrëmje dhe gjithashtu shfaqet burri i saj, John Legend, si trajner.

Siç shpjegoi modelja 35-vjeçare, asaj iu duk pak “e sikletshme” që Ariana të bashkohej me John në një karrige të kuqe, duke pasur parasysh sa shpesh Chrissy luan muzikën e yllit të pop-it në shtëpinë që ajo dhe John ndajnë me fëmijët e tyre Luna dhe Miles.

Sot është një ditë paksa qesharake sepse është premiera e The Voice, dhe John e di absolutisht se kjo shtëpi dëgjon vetëm Ariana Grande. Imagjinoni sa e vështirë është që John të jetojë në këtë familje të Ariana Grande dhe duhet të jetë ai.

Ajo vazhdoi duke thënë se ishte e ngazëllyer për të parë episodin e parë në televizion sepse ndihej në errësirë ​​për dinamikën e re, duke pasur parasysh se nuk u bashkua me John në xhirimet e shfaqjes.

Gjithsesi, nuk shkova në asnjë prej regjistrimeve, nuk e kam idenë kush është kush, ose çfarë është, kështu që unë do të shikoj së bashku me të gjithë ju. Unë do të jem e paanshme.