Celebrities Gossip Showbiz

Si një modele e vërtetë, Irina Shayk pozon me bikini!

Irina Shayk ‘ngriti temperaturat’ me një bikini seksi të verdhë neoni, teksa pozoi për fotografi të mrekullueshme në Instagram të hënën. Modelja, 36 vjeçe, shfaqi trupin e saj të tonifikuar në dy pjesë fluoreshente nga linja e rrobave të banjës Ivy Park të Beyonce.

Pamja e Irina-s paraqiste bikini të verdhë për të theksuar këmbët e saj të dobëta ndërsa pozonte për imazhet. Duke treguar mbështetjen e saj për linjën e Beyonce-s, Irina e ka shoqëruar postimin duke etiketuar markën Ivy Park. Kjo vjen pasi Irina vazhdoi të dokumentonte arratisjen e saj me diell në Ibiza, duke përdorur rrjetet sociale për të ndarë më shumë foto me bikini me print kafshësh.

Teksa shijonte motin e ngrohtë, bukuroshja argëtohej me miqtë e saj. Dy gota martini mund të shiheshin pranë Irina-s, e cila fitoi famë ndërkombëtare në vitin 2007 si fytyra e markës së të brendshmeve Intimissi. Në më pak se një orë, ajo mblodhi më shumë se 83,549 pëlqime dhe 389 komente, duke lavdëruar pamjen e saj dhe barkun e saj.

Kujtojmë se Irina Shayk dukej rrezatuese si kurrë më parë teksa hëngri drekën me Stella Maxwell në restorantin Es Xarcu në Ibiza, Spanjë të enjten. Modelja, 36 vjeçe, shfaqi pamjen e saj ikonike teksa veshi bikini të zeza me një detaj që vinte në pah mesin e saj të tonifikuar.