Celebrities Gossip

Si një nënë e përkushtuar, ja çfarë zbulon Kate Middleton për vogëlushin e saj!

Kate Middleton, Dukesha e Kembrixhit ka zbuluar një detaj të ri të lezetshëm për fëmijën e saj më të vogël Princin Louis. Kate dhe bashkëshorti William janë aktualisht në ditën e dytë të një udhëtimi 48-orësh në Skoci dhe dje vizituan Wheatley Group në zonën Kennishead të Glasgow.

Ndërsa ishin atje, ata u ftuan në shtëpinë e mamasë Joanne Wales, e cila është nëna e Jason 4-vjeçar, i cili është në të njëjtën moshë me Louis. Ndërsa të rriturit bisedonin, Jason ishte i etur për t’i treguar William dhe Kate lodrat e tij Spider-Man dhe Hulk. Kjo e shtyu Kate të zbulonte:

Louis, djali ynë i vogël, gjithashtu e do Spider-Man.

Joanne, e cila ka qenë një prind i vetëm që kur partneri i saj vdiq gati dy vjet më parë, më vonë tha se i pëlqente të fliste me çiftin. Nëna, fëmijët e së cilës janë nga katër deri në 12 vjeç, tha:

Ata ishin absolutisht të bukur dhe menjëherë po flisnin me Jason për superheronj.

Më herët gjatë ditës, William dhe Kate vizituan shkollën fillore St John’s në Port Glasgow për të mësuar rreth një projekti inovativ ku fëmijët ndërveprojnë me një nënë dhe foshnjë për të mësuar rreth zhvillimit të saj dhe për të ndihmuar ndjeshmërinë e tyre emocionale me të tjerët.

Kujtojmë se vetëm disa javë më parë, William dhe Kate publikuan foto të reja të Louis teksa shënonte ditëlindjen e tij të katërt. Louis shihet duke buzëqeshur para kamerës ndërsa ulet në rërë në fotot e bëra në fillim të këtij muaji në Norfolk, me fansat mbretërorë që sugjerojnë se ai i ngjante nënës dhe babait të tij në imazhet e reja.