Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Sport

Simone Biles përsëri në qendër të vëmendjes, po këtë herë çfarë i ka ndodhur sportistes?!

Simone Biles ishte një nga emrat që bëri më tepër bujë gjatë këtyre ditëve. Sportisja u përball me vështirësi në pjesëmarrjen e saj në Lojërat Olimpiake, teksa gjendja e saj shëndetësore mendore e bëri të marrë vendimin për të heqë dorë.

Megjithatë, Simone ia doli të rikthehej duke marrë kështu dashurinë e fansave, përgëzimin e disa figurave publike dhe jo vetëm. Ndërkohë, kujtojmë se pak ditë më parë Simone postoi foto me të dashurin e saj, partnerin që e ka mbështetur gjatë gjithë kësaj periudhe të vështirë.

Duket se problemet nuk ndalojnë për Simone, teksa këtë herë e ka kafshuar një qen dhe ajo ka një plagë në gishtin e saj. Lajmin e ka bërë me dije vetë Simone me anë të një InstaStory ku shpjegon situatën. 24-vjeçarja u shpreh se Pastori Gjerman “nuk bën lojra”.

Biles tregoi se shkoi te mjeku dhe tani shëndeti i saj është plotësisht mirë. Me siguri fansat janë mërzitur për këtë ngjarje që i ndodhi sportistes dhe i urojnë shërim të plotë. Gjithashtu, le të shpresojmë se për pak kohë të paktën, Biles do të përfshihet nga dashuria e fansave, familjes dhe partnerit të saj, duke mos patur asnjë problem tjetër shëndetësor.