Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Sindi tallet keqazi me Gelianin pas “tradhëtisë” së Sarës, “I vogli Gjino”

Geliani pas takimeve me Sarën vendosi të deklarohej vetëm për të në studio dhe kjo u pa si një veprim shumë i nxituar nga ana e tij. Nga ana tjetër, Sara dhe Atdheu trazuan rrjetin me një foto tyren ku dukeshin shumë të afërt si një çift dhe dedikuan për njëri-tjetrin fjalët më të ëmbla.

Krahas fotos Atdheu shkroi:

Shif para se mbrapa jam unë…

Ndërsa Sara komentoi duke na lënë të gjithëve të habitur:

Bashk zihemi, larg njëri-tjetrit nuk rrimë dot.

Ky veprim nuk është pritur aspak mirë nga ana e Gelianit, i deklaruar vetëm për Sarën, e ironizoi atë në Instagram duke e akuzuar si një person me shumë fytyra dhe i “tregoi derën” për të dalë nga jeta e tij.

Sindi, e cila ka bërë një takim ku shfaqej mjaft e afërt me Gelianin reagoi menjëherë pas kësaj ngjarje, duke u tallur keqazi me Gelianin, të cilin e cilësoi si “I vogli Gjino”.